EBEVEYNLİ OYUN GRUBU (18-36 AY)

LCF Clubs İzmir, 18-36 aylık tüm çocuklara oyun ve İngilizce’nin içi içe geçtiği eğlenceli bir oyun grubuna katılma imkanı sunuyor. Bir ebeveyn eşliğinde programa katılan öğrenciler oyunlar, şarkılar, hikayeler ve tamamen onların yaş özelliklerine uygun bir şekilde hazırlanmış eğitim materyalleri ile doğal bir ortamda İngilizce aktiviteler yapma fırsatı yakalıyorlar. Alanının uzmanı profesyonel eğitmenler eşliğinde oyunlar, şarkılar, hikayelerle eğlenerek İngilizce öğreniyorlar.

*Oyun grubuna çocuklar bir yetişkin (anne, baba, anneanne, bakıcı gibi) ile birlikte katılır. 

*Oyun grubu programlarımız;

Pazartesi-Çarşamba 10:30 -12:00

ANASINIFI (KINDERGARTEN)

LCF Clubs İzmir, tüm anasınıfı öğrencilerine, kendi yaş gruplarındaki arkadaşlarıyla bir araya gelip İngilizce aktivitelerle eğlenceli vakit geçirirken, okul için gerekli olan sosyal, duygusal, fiziksel becerilerini de geliştirme fırsatı sunuyor. Profesyonel eğitmenler tarafından yürütülen programda eğlenerek İngilizce öğreniyorlar. 

*Anasınıfı programımız;

Cumartesi-Pazar 10:00-11:30 arasındadır

  1. SINIF GENEL İNGİLİZCE

LCF Clubs İzmir, tüm 1.sınıf öğrencilerine tecrübeli eğitim kadrosu tarafından titizlikle hazırlanmış bir İngilizce programı sunuyor. Öğrenciler hikayeler, oyunlar, şarkılar ve hazırlanmış özgün eğitim materyalleri ile İngilizce becerilerini hızla geliştirme fırsatı yakalıyorlar!

* Öğrenciler 8-10 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

*1. Sınıflar için hazırladığımız iki farklı programdan çocuğunuza uygun olanı seçebilirsiniz:

Pazartesi – Çarşamba:  15:00-16:30

Salı – Perşembe: 17:00-18:30 

   2. SINIF GENEL İNGİLİZCE

LCF Clubs İzmir, tüm 2.sınıf öğrencilerine yaş özelliklerine uygun hazırlanmış eğitim materyalleri ile İngilizce öğrenme imkanı tanıyor. Öğrenciler MEB programına ek olarak LCF Clubs’ın tecrübeli kadrosu tarafından hazırlanmış dil programı ile İngilizce dil becerilerini hızlı bir şekilde geliştirme fırsatı yakalıyorlar!

*Öğrenciler 8-10 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

Salı – Perşembe: 17:00-18:30 

     8-14 YAŞ GRUBU İÇİN GENEL İNGİLİZCE VE CAMBRIDGE SINAVLARINA HAZIRLIK

LCF Clubs İzmir, tüm öğrencilere (özel okullarda olduğu gibi) uluslararası geçerliliği olan Cambridge sınavlarına katılma ve sertifika alma imkanı sunuyor. Tecrübeli eğitmenler tarafından hazırlanmış program sayesinde öğrenciler İngilizce dil seviyelerini hızla geliştirme fırsatı yakalıyorlar.  

Öğrenciler bir yıl boyunca yaş özelliklerine uygun, dil becerilerini geliştirmeye yönelik etkinlikler ile İngilizce öğrenirken, sene sonunda Cambridge Starters, Movers, Flyers, Ket, Pet sınavlarından birine girerek uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip oluyor.

*Eğitimler MEB programını da kapsayacak niteliktedir.

*Eğitimler Cambridge Sınavları konusunda uzman kişiler tarafından yürütülmektedir.

*Öğrenciler 8-10 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

15-18 YAŞ GRUBU İÇİN

LCF Clubs İzmir, yaşları 15 ila 18 arasında olan tüm öğrencilere konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirebilecekleri bir İngilizce programına katılma fırsatı sunuyor. Öğrenciler aldıkları İngilizce program sonunda seviyelerine uygun Cambridge sınavına girip uluslararası geçerliliği olan bir sertifika almaya hak kazanıyorlar. 

ŞİRKET ÇALIŞANLARINA YÖNELİK ŞUBEMİZDE EĞİTİM

İngilizcesini geliştirmek isteyen şirket çalışanları sözlü ve yazılı seviye tespit sınavının ardından, seviyeleri ve hedefleri doğrultusunda kendilerine uygun sınıflarda eğitim almaya başlarlar. Çalışanların amaçları doğrultusunda onlara uygun birebir program da hazırlanabilir. LCF Clubs Dil Okulları tarafından çalışanlara eğitim programları ve ders çizelgelerinin iletilmesinin ardından eğitimler şubemizde başlar.   

ŞİRKET İÇİ EĞİTİM

Şirket içi eğitimlerde, kurum çalışanlarına LCF Clubs Dil Okulları tarafından İngilizce ihtiyaç analizi yapılır. Analiz sonucu hazırlanan eğitim programları şirket yetkilileri ile paylaşılır. Karşılıklı anlaşma sonucunda belirlenen gün ve saatlerde LCF Clubs Dil Okulları eğitmenleri şirketlere giderek, çalışanlara eğitim verirler. Eğitim ortamını ve gerekli ekipmanları firma tedarik eder.  

ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER İÇİN EĞİTİM

Bu eğitimlerimiz, çalışma alanlarında profesyonelliği yakalamış İngilizce için ayırabileceği zaman sınırlı olan üst düzey yöneticiler için hazırlanmıştır. Yöneticiler yoğun iş temposunda kendi belirledikleri saat ve günlerde, hedeflerine uygun birebir ya da grup eğitimi alırlar.

MESLEKİ İNGİLİZCE

Farklı alanlarda hizmet vermekte olan firmalar için özel olarak hazırlanan bu programda her firma çalışanı mesleğinin gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda İngilizce eğitim alır.

GENEL İNGİLİZCE

LCF Clubs İzmir, tüm yetişkinlere okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini geliştirebilecek bir İngilizce dil programına katılma fırsatı sunuyor.

İletişim ve konuşma becerilerinin geliştirilmesine yönelik hazırlanmış programlar, öğrencilerin dili sadece sınıf ortamında değil günlük hayatta da aktif bir şekilde kullanabilmelerine yöneliktir.

Kursa başlamadan önce öğrenciler ücretsiz olarak Avrupa Birliği Dil Çerçeve Programı’na göre düzenlenmiş seviye tespit sınavına katılırlar ve kendilerine uygun sınıflarda eğitim alırlar.

IELTS HAZIRLIK

International English Language Testing System (IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır.

LCF Clubs İzmir öğrencilere, IELTS sınavları için gerekli olan etkili konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yönelik, sınava ve bireysel ihtiyaçlara göre hazırlanmış özel bir programa katılma fırsatı sunmaktadır. 

TOEFL HAZIRLIK

Test of English as a Foreign Language (TOEFL), ana dili İngilizce olmayan bireylerin İngilizce yeterliliklerini ölçmek için düzenlenmektedir. Özellikle Amerikan Üniversitelerine girişte ve Amerika dışında da birçok ülkede ve Türkiye'de çeşitli üniversitelerde, kurumlarda ve şirketlerde İngilizce yeterliliğinin tespit edilmesinde referans kabul edilmektedir.

LCF Clubs İzmir öğrencilere, TOEFL sınavları için gerekli olan etkili konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yönelik, sınava ve bireysel ihtiyaçlara göre hazırlanmış özel bir programa katılma fırsatı sunmaktadır. 

YDS HAZIRLIK

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS),  “Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” uyarınca  yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından uygulanmaktadır.

LCF Clubs İzmir öğrencilere, YDS sınavları için gerekli olan gramer, kelime bilgisi, okuma becerilerini geliştirmeye yönelik, sınava ve bireysel ihtiyaçlara göre hazırlanmış özel bir programa katılma fırsatı sunmaktadır. 

ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK SINIFI ATLAMA VE FİNAL SINAVLARINA HAZIRLIK

LCF Clubs İzmir, üniversite sınavını başarı ile geçip üniversitelere yerleşmiş öğrencilere özel bir program sunuyor. Girecekleri hazırlık atlama ya da final sınavına hazırlık amacıyla düzenlemiş bu program öğrencilerin uygun sınav stratejilerini kazanmalarına yöneliktir. Farklı üniversitelerin uyguladıkları sınavlara özel programlar uygulanmaktadır